Logotyp av Fastighetsbyrån Växjö
Logotyp av Fastighetsbyrån Växjö

Anna Koskulls gata 3V

Teleborg, Växjö kommun

Visa på karta

2 190 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    85 m²
    Våning
    3 av 8, hiss finns
    Avgift
    6 793 kr/mån
    Driftkostnad
    14 004 kr/år

Byggår
2018
Förening
BRF Trummens Strand
Energiklass
C
Pris/m²
25 765 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Varmt välkomna till Anna Koskulls gata 3V! En modern 3:a på hela 85 kvadrat belägen på 3:e våningen. Här bor du med mycket hög standard med kvalitativa och genomgående stilrena inredningsval. Bostaden har ett stort vardagsrum, fräscht badrum, modernt kök, två balkonger med sjöutsikt varav den ena är inglasad samt två sovrum i bra storlek. Bostaden är fräsch och modern och det är bara att flytta rakt in. Lägenheten ligger belägen vid området Teleborg vid Trummens strand. Området är nytt och expansivt. Miljön runtomkring erbjuder mängder av aktiviteter för den aktiva. Med sitt attraktiva läge är man granne med både Universitetsområdet och naturen och man har endast ett kortare avstånd in till centrum. Utanför bostadsområdet ligger både stora mataffärer, gym och matställen. Här finns även fina promenadstråk längs med sjöarna. Välkomna på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Trummens Strand

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling