Logotyp av Smedmans Fastighetsbyrå AB
Logotyp av Smedmans Fastighetsbyrå AB

Granfjällsstöten 516

Stöten, Malung-Sälens kommun

Visa på karta

925 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    35 m²
    Våning
    2
    Avgift
    6 333 kr/mån

Förening
BRF Stöten 1
Pris/m²
26 429 kr/m²
Premium
Attraktivt fjällboende mitt i pisten med närhet till allt! Lägenhetenen har en yteffektiv planlösning där vardagsrum, kök och två sovrum samsas på 35 kvadratmeter. Vidare har bostaden genomgående ljusa färgsättningar, helkaklat badrum, öppen planlösning mellan allrum och kök samt en stor balkong i soligt läge med utsikt mot backen. Detta är ett funktionellt och mycket trevligt boende med genomgående fina ytskikt.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Stöten 1

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling