Logotyp av Fastighetsbyrån Vetlanda
Logotyp av Fastighetsbyrån Vetlanda

Lasarettsgatan 45C

Stensåkra, Vetlanda kommun

Visa på karta

695 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    80 m²
    Våning
    3 av 3
    Avgift
    4 844 kr/mån
    Driftkostnad
    500 kr/år

Byggår
1971
Förening
HSB BRF Stensåkra i Vetlanda
Energiklass
D
Pris/m²
8 688 kr/m²
Varmt välkomna till denna välplanerade lägenhet! Här erbjuds generösa ytor för en trivsam boendemiljö. Rymlig hall med plats för avhängning av ytterkläder och en klädkammare. Badrum med badkar. Två rymliga sovrum med plats för både dubbelsäng och nattduksbord. Kök med nyrenoverade luckor och alla vitvaror som kan tänkas behöva. Här finns även plats för matbord och en inglasad balkong där du kan avnjuta ditt kaffe efter maten. Vardagsrum med dess fantastiska parkettgolv och utsikt över den lugna innegården. Varmt välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Stensåkra i Vetlanda

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling