Logotyp av Fastighetsbyrån Kista
Logotyp av Fastighetsbyrån Kista

Svinningegränd 6

Spånga - Spånga Kyrka, Stockholms kommun

Visa på karta

1 400 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    83,5 m²
    Våning
    1, hiss finns ej
    Avgift
    8 423 kr/mån

Byggår
1968
Förening
BRF Enbacken Spånga
Energiklass
E
Pris/m²
16 766 kr/m²
Premium
Balkong
Anmäl ditt intresse och boka en privatvisning till mäklaren Gabriella Gerges på 0709383880. Missa inte denna charmiga och stora 3:a med vid attraktiva Spånga Kyrka. Nyrenoverat kök, genomgående social planlösning, helkaklat/stambytt badrum och Gäst-WC i moderna tillval och inglasad balkong. Barnvänligt område med närhet till grönområden och kommunikationer såsom bussar, T-bana, pendeltåg. Stort externt förråd finns och tillhör bostaden. Varmt välkomna!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Enbacken Spånga

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling