Logotyp av Bonava och OBOS
Logotyp av Bonava och OBOS

Hulda Sköldbergs gata

Södra Änggården, Göteborgs kommun

Visa på karta

2 995 000 kr

3 195 000 kr-6 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    79 m²
    Våning
    2 av 9, hiss finns
    Avgift
    5 516 kr/mån

Pris/m²
37 911 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
OBOS Deläga – En ljus trea om 79 kvm på andra våningen med rymligt vardagsrum, två sovrum och hörnbalkong i två väderstreck. Ett trivsamt och smart planerat hem nära stad och natur i Södra Änggården. Bostadsnummer: 22-1101
Läs mer om bostaden
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling