Logotyp av Fastighetsbyrån Skellefteå
Logotyp av Fastighetsbyrån Skellefteå

Kaptensgatan 23A

Skelleftehamn, Skellefteå kommun

Visa på karta

600 000 kr

700 000 kr-14 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    73 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    5 368 kr/mån
    Driftkostnad
    3 072 kr/år

Byggår
1952
Förening
Riksbyggen BRF Myran
Energiklass
D
Pris/m²
8 219 kr/m²
Plus
Balkong
Varmt välkommen till denna trevliga lägenhet om 3 rum och kök, fördelat på 73 kvm. Här bor du i en välordnad förening, med närhet till både affär och natur. Lägenheten har två rymliga sovrum, samt ett stort vardagsrum med vacker fiskbensparkett. Balkong med förmiddagssol, samt ett kök med plats för matgrupp. Varmt välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Myran

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling