Logotyp av Bostad&Co
Logotyp av Bostad&Co

Brogårdsvägen 25 M lgh 1201

Skedala, Halmstads kommun

Visa på karta

1 975 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    72,4 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns
    Avgift
    5 273 kr/mån
    Driftkostnad
    7 236 kr/år

Byggår
2022
Förening
BRF Skedala Ängar
Pris/m²
27 279 kr/m²
Hiss
Nu finns chansen att förvärva ett riktigt smakfullt boende på översta våningen. Här bor ni nytt och fräscht med en underbar rymd via den generösa takhöjden. Stilrena materialval rakt igenom med bla enstavs parkettgolv som ger en lyxig känsla. Härligt ljusflöde och insynsskyddat läge. Den inglasade balkongen fungerar som ett extra rum en stor del av året. Varmt välkomna på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Skedala Ängar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling