Logotyp av Fastighetsbyrån Fagersta
Logotyp av Fastighetsbyrån Fagersta

Dalavägen 73 A

Skansen, Fagersta kommun

Visa på karta

349 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    91 m²
    Våning
    1 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    5 189 kr/mån
    Driftkostnad
    29 900 kr/år

Byggår
1979
Förening
HSB BRF Smeden 2 i Fagersta
Energiklass
F
Pris/m²
3 835 kr/m²
Uteplats
Välkommen till Dalavägen 73 A, där vi tillsammans kan skapa ditt nya hem! En trevlig bostadsrätt i stabila HSB Brf Smeden 2, perfekt belägen i ett tvåfamiljshus. Boendet erbjuder tre rum och kök med gott om utrymme för både vardagsliv och umgänge. Här möts vi av en trevlig tillvaro med radhuskänsla tack vare den egna trädgården och närhet är självklara ingredienser i vardagen med bland annat både natur och bekvämligheter. Byggnaden från 1979 har bibehållit sin charm och ger en hemtrevlig känsla.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Smeden 2 i Fagersta

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling