Logotyp av Fastighetsbyrån Växjö
Logotyp av Fastighetsbyrån Växjö

Fyllerydsvägen 2

Sandsbro, Växjö kommun

Visa på karta

2 860 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    75,5 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns
    Avgift
    4 591 kr/mån
    Driftkostnad
    959 kr/år

Förening
BRF Helgablick
Energiklass
C
Pris/m²
37 881 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
ERBJUDANDE: KÖP EN BOSTAD I BRF HELGABLICK SENAST SISTA MARS 2026 OCH FÅ 6 MÅNADER UTAN AVGIFT! VISNINGSDAG! Varmt välkommen att besöka Brf Helgablick, vi öppnar upp flera lägenhetstyper för visning. Är du intresserad av att se en specifik lägenhet, vänligen meddela oss innan visningen så ser vi till att du får titta på just den bostaden Varmt välkommen till Fyllerydsvägen 2! Här finns du denna moderna och charmiga 3:a belägen på andra våningen i eftertraktade Sandsbro. Här erbjuds en ljus och trivsam bostad med härlig balkong där du kan njuta av härliga och lugna stunder. Bostaden stod färdig för inflytt 2024. Läget på andra våningen ger en fin utsikt och en bekväm vardag. BRF Helgablick är både nybyggt och välskött, vilket ger dig en trygg och bekväm boendemiljö. Med hiss direkt upp till lägenheten blir vardagen både enklare och bekvämare. Området kring bostaden är lugnt och grönskande, perfekt för promenader och avkoppling. Under föreningen finns även garage där man smidigt kan parkera bilen. Nära till naturen och med goda kommunikationer har du allt du behöver inom räckhåll. Unna dig ett bekvämt och modernt boende i en trivsam miljö - välkommen att upptäcka möjligheterna som denna bostad i Sandsbro har att erbjuda! I föreningen finns även ett övernattningsrum. Bostaden är tom kan tillträdas omgående eller enligt överenskommelse. För visning eller intresseanmälan ta kontakt med ansvarig mäklare!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja