Logotyp av Smedmans Fastighetsbyrå AB
Logotyp av Smedmans Fastighetsbyrå AB

Olarsängen 133

Sälenstugan, Malung-Sälens kommun

Visa på karta

2 695 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    52,3 m²
    Avgift
    3 866 kr/mån
    Driftkostnad
    28 332 kr/år

Byggår
2021
Förening
BRF Vitmossbyn
Pris/m²
51 530 kr/m²
Premium
Yteffektiv parhuslägenhet med högkvalitativa materialval och attraktivt läge nära Sälfjällstorget. Här får du en modern och exklusiv lägenhet med öppen planlösning mellan kök och sällskapsdel. Generös takhöjd med öppet upp till nock som ger en känsla av rymd. 6 bäddar och 2 sovloft.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Vitmossbyn

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling