Borttagen den 12 maj 2026

Ytterstmyrvägen 17F har troligtvis blivit såld

Ytterstmyrvägen 17F

Sadeln, Åre kommun

4 295 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
3 rum
Boarea
76 m²
Byggår
2018

Avgift
4 857 kr/mån
Driftkostnad
4 353 kr/år
Pris/m²
56 513 kr/m²

Kontakta mäklaren

Anna JohanssonFastighetsbyrån Åre
Anna Johansson
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad