Logotyp av HusmanHagberg Kungälv
Logotyp av HusmanHagberg Kungälv

Envägen 4

Romelanda, Kungälvs kommun

Visa på karta

2 990 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    85 m²
    Våning
    7 av 7, hiss finns
    Avgift
    5 756 kr/mån
    Driftkostnad
    10 992 kr/år

Byggår
2022
Förening
BRF Utblicken 1
Energiklass
D
Pris/m²
35 176 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Bostaden är en visningslägenhet och har inte varit bebodd alls sedan huset byggdes så bostaden har verkligen massor av nyskickskänsla. Ni finner bland annat välplanerade kvadratmeter, fönster i två väderstreck, en stor inglasad balkong högst upp i huset, fina förvaringsmöjligheter, helkaklat badrum med tvättmöjligheter, insynsskyddade fönster med strålande utsikt, kanonfint kök med moderna vitvaror, enhetliga golv, ljusa väggar mm. Bostaden ligger bekvämt med hiss, källarförråd och parkeringsmöjligheter i ett av Diseröds nyaste hus. Här finns närhet till förskola, skola, mataffär, pizzeria, kommunikationer, älven, badsjöar och underbara naturreservatet Svartedalen.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Utblicken 1

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling