Logotyp av Peab Bostad AB
Logotyp av Peab Bostad AB

Garvis Carlssons gata 32

Råsunda, Solna kommun

Visa på karta

4 625 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    55 m²
    Våning
    1 av 7, hiss finns
    Avgift
    3 847 kr/mån

Pris/m²
84 091 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Charmigt och välplanerat med två sovrum, socialt kök och vardagsrum, praktisk förvaring i förråd och klädkammare samt balkong placerad mot den lugna innergården.
Läs mer om bostaden
Guldhemmets logotyp

Vinnare - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling