Borttagen den 13 maj 2026

Ellen Klemans gata 3B lgh 1101 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Ellen Klemans gata 3B lgh 1101

Pottholmen, Karlskrona kommun

3 300 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
3 rum
Boarea
86 m²
Byggår
2019

Avgift
5 681 kr/mån
Driftkostnad
3 396 kr/år
Pris/m²
38 372 kr/m²

Kontakta mäklaren

Anton NylanderFastighetsbyrån Karlskrona
Anton Nylander
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad