Logotyp av Fastighetsbyrån Karlskrona
Logotyp av Fastighetsbyrån Karlskrona

Landsvägsgatan 11 lgh 1205

Pantarholmen, Karlskrona kommun

Visa på karta

1 490 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    74 m²
    Våning
    3 av 6, hiss finns
    Avgift
    4 494 kr/mån
    Driftkostnad
    8 694 kr/år

Byggår
1955
Förening
BRF Jagaren
Energiklass
E
Pris/m²
20 135 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Inflyttningsklar och smart planerad hörnlägenhet som totalrenoverades 2007. Bostaden erbjuder en ljus och modern interiör med stilrena materialval som tilltalar många. Alla tak och väggar målades eller tapetserades om 2012. Läget på Pantarholmen är bekvämt, med närhet till både stadskärnan och natursköna områden samt badmöjligheter. I området finns livsmedelsbutiker, café och busshållplats inom kort gångavstånd. Föreningen erbjuder en gemensam och trivsam innergård med uteplats och lekyta för barn. Välskött bostadsrättsförening i fastighet med hiss. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Jagaren

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling