Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling
Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling

Romares väg 64A

Pålsjö, Helsingborgs kommun

Visa på karta

3 100 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    81 m²
    Våning
    1 av 4, hiss finns
    Avgift
    4 625 kr/mån
    Driftkostnad
    4 800 kr/år

Byggår
2024
Förening
BRF Pålsjöängar
Energiklass
C
Pris/m²
38 272 kr/m²
Premium
Balkong
Uteplats
Hiss
Välkommen till en unik och stilren bostad med egen entré, bekvämt belägen i markplan och med egen uteplats – perfekt för dig som söker ett modernt och lättskött boende med radhuskänsla. Genomtänkt planlösning med sociala ytor, två sovrum samt två toaletter som ger extra komfort i vardagen. Nyproducerad 2024 med sobra materialval. Här bor du i en modern fastighet i ett lugnt och naturnära område men med bekväm närhet till stadens utbud. Perfekt för dig som vill kombinera stilfullt boende med ett läge som bjuder på naturens lugn – varje dag. Måste upplevas på plats - varmt välkomna på visning! Mäklare Niklas Nordh, [email protected] Tfn: 0707-575091
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Pålsjöängar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling