Logotyp av Behrer & Partners
Logotyp av Behrer & Partners

Nybrogatan 77

Östermalm, Stockholms kommun

Visa på karta

9 995 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    68 m²
    Våning
    1, hiss finns
    Avgift
    4 574 kr/mån
    Driftkostnad
    18 800 kr/år

Byggår
1907
Förening
BRF Rådjuret nr 20
Pris/m²
146 985 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Här ges möjligheten att förvärva denna unika trea på lugna delen av Nybrogatan. Optimalt planerad lägenhet med socialt öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. Belägen i vacker fastighet med bevarad charm och klassisk stuckatur, dekorativa vägglister och takrosetter.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Rådjuret nr 20

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling