Logotyp av Fastighetsbyrån Olofström
Logotyp av Fastighetsbyrån Olofström

Järnvägsgatan 24 D

Olofström, Olofströms kommun

Visa på karta

225 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    68 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    4 369 kr/mån
    Driftkostnad
    6 080 kr/år

Byggår
1962
Förening
BRF Karpdammen
Energiklass
D
Pris/m²
3 309 kr/m²
Balkong
Välkommen till Brf Karpdammen i Olofström! Här hittar vi en hemtrevlig bostadsrätt om 68 kvadratmeter fördelat på tre rum och kök. Belägen på andra våningen, får vi en trevlig överblick över omgivningarna. Bostaden erbjuder bra möjligheter för dig som vill bo centralt i Olofström, men ändå ha nära till natur och sjön Halen. Läget i Olofström innebär dessutom att vi har närhet till både skolor, affärer och kollektivtrafik. Vi tar gärna emot dig för en visning och ger möjlighet att diskutera tillträdesdatum enligt överenskommelse. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Karpdammen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling