Logotyp av LF Fastighetsförmedling Nybro
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Nybro

Jakobsgatan 23B

Nybro kommun

Visa på karta

395 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    69,5 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns
    Avgift
    5 738 kr/mån
    Driftkostnad
    2 782 kr/år

Förening
Riksbyggen BRF Paradiset
Pris/m²
5 683 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Trevlig välplanerad trea på familjevänliga Jakobsgatan. Lägenheten är belägen på första våningen och erbjuder ett fräscht och trivsamt boende med nytt trägolv genom hela bostaden.. Här finns ett praktiskt kök med plats för mindre matbord, två bra sovrum samt badrum utrustad med dusch och tvättmaskin för bekvämlighet i vardagen. Från balkongen har du utsikt över ett grönområde vilket ger en lugn och trivsam miljö. Närhet till bekvämligheter så som förskola och skola och centrum inom nära avstånd.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Paradiset

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling