Borttagen den 12 maj 2026

Källängsvägen 8 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Källängsvägen 8

Näset, Lidingö kommun

4 250 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
3 rum
Boarea
72 m²

Avgift
4 609 kr/mån
Driftkostnad
4 800 kr/år
Pris/m²
59 028 kr/m²

Kontakta mäklaren

Daniel HegethornMäklarringen Lidingö
Daniel Hegethorn

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad