Logotyp av Properties & Partners Borlänge
Logotyp av Properties & Partners Borlänge

Betesgatan 9B

Musikanten, Borlänge kommun

Visa på karta

795 000 kr

860 000 kr-8 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    72 m²
    Våning
    1 av 2
    Avgift
    4 872 kr/mån
    Driftkostnad
    3 600 kr/år

Byggår
1970
Förening
HSB BRF Myren i Borlänge
Energiklass
D
Pris/m²
11 042 kr/m²
Premium
Balkong
NYTT PRIS! Välkommen till Betesgatan 9B! Här erbjuds en mycket välvårdad trea bekvämt på första våningen och fritt läge. Ljust fint kök med matplats. Badrum med tvättmaskin. Balkongen ligger i helt fritt läge och möjlighet att bygga altan. Förrådet ligger nära till hands i trapphuset. I månadsavgiften ingår bredband från Tele2. Omtyckt förening med gym/föreningslokal att tillgå. Tagg/portkod med mobilöppning, säkerhetsdörrar utan brevinkast. Renoverat trapphus och yttertak. Fin separat tvättstuga med gott om bokningsbara tider. Här bor du i ett lugnt område med några få minuters promenad till Sportfältet och fina grönområden, närmaste matvarubutik ett par minuters promenad bort samt goda busskommunikationer. Varmt välkomna att anmäla er till visning via vår hemsida.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Myren i Borlänge

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling