Logotyp av JM AB
Logotyp av JM AB

Idrottsgatan 19

Mölnlycke, Härryda kommun

Visa på karta

5 095 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    85 m²
    Våning
    3, hiss finns
    Avgift
    2 554 kr/mån

Pris/m²
59 941 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Ägarlägenhet - Väldisponerad genomgångslägenhet med fönster i två väderstreck. Här kan du kan njuta av både sol och utsikt från den generösa balkongen om hela tio kvadratmeter. Bostaden erbjuder utöver den fantastiska balkongen, en separat gästtoalett och gott om utrymme för förvaring, med två generösa skjutdörrsgarderober samt en klädkammare. Som grädde på moset ingår även en parkering med laddstation. Allt detta i en ägarlägenhet som med sin upplåtelseform bjuder på större frihet för den boende och låg månatlig avgift.
Läs mer om bostaden

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling