Logotyp av Mäklarhuset Ludvika
Logotyp av Mäklarhuset Ludvika

Marnäsgatan 29F

Marnäs, Ludvika kommun

Visa på karta

950 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    72,5 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 947 kr/mån

Förening
HSB BRF Plöjaren i Ludvika
Energiklass
E
Pris/m²
13 103 kr/m²
Intresserad av den här bostaden? Klicka på knappen läs mer hos mäklaren nedan. Där hittar du mer information och anmäler dig till visning.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Plöjaren i Ludvika

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling