1/9

6 390 000 kr
Om bostaden
Bostadstyp
Lägenhet
Antal rum
3 rum
Boarea
77 m²
Våning
2, hiss finns
Avgift
5 224 kr/mån
Pris/m²
82 987 kr/m²
Antal besök
355
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Här presenteras en genomgående bostad med fönster i två väderstreck. Fina sociala ytor och separerade sovrum.
Bostaden är tidlöst inredd med noga utvalda materialval såsom vita släta skåpsluckor och kompositstenskiva i kök, trestavsparkett i ljuspigmenterad mattlackerad ek och vitmålade väggar.
Rex ligger i ett perfekt läge oavsett om du cyklar, går, åker kollektivt eller tar bilen.
Finalist - Årets Mäklarföretag
Guldhemmet 2025