Logotyp av Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Logotyp av Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred

Revirvägen 5F

Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun

Visa på karta

1 545 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    72 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    6 450 kr/mån
    Driftkostnad
    5 220 kr/år

Byggår
2020
Förening
BRF Boklok Lillgården
Energiklass
B
Pris/m²
21 458 kr/m²
Denna stilrena trea hittar du i ett lugnt område med närhet till Mälaren med både bad & småbåtsliv samt föreningens egna strand. Bostaden hittar du på andra våningen med möjlighet till att dricka kaffe i morgonsolen samt njuta av eftermiddags- & kvällssol på balkongen. Det är promenadavstånd till Läggesta Station där du enkelt tar snabbtåget som når Sthlm C på ca 35 min. Området ligger knappt 3 km från Mariefreds pittoreska stadskärna.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Boklok Lillgården

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling