Logotyp av Mäklarhuset Helsingborg
Logotyp av Mäklarhuset Helsingborg

Gyhultsvägen 46

Mariastaden, Helsingborgs kommun

Visa på karta

2 150 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    80 m²
    Våning
    1 av 4, hiss finns
    Avgift
    6 292 kr/mån
    Driftkostnad
    7 200 kr/år

Byggår
2018
Förening
BRF Vitsippan i Mariastaden
Energiklass
C
Pris/m²
26 875 kr/m²
Uteplats
Hiss
Nu ges möjligheten att förvärva denna välplanerade och ljusa trea i Mariastaden, Välkomna till Gyhultsvägen 46! Belägen på markplan presenteras snart denna trea om 80 genomtänkta kvadratmeter. Redan genom hallen får ni en smakprov på det naturliga ljusinsläppet som ges tack vare de stora fönsterpartierna. Genom hallen möts ni av en öppen planlösning mellan vardagsrum och kök där det erbjuds stora sociala sällskapsytor med plats till soffgrupp samt matbord i köks delen. Ett fint och modernt kök med goda arbetsytor samt komplett maskinpark. Här hittar ni även utgången till uteplatsen som är fullt möblerbar. I andra änden av lägenheten finner ni ett helkaklat badrum utrustad med dusch samt två väldisponerade sovrum med plats till säng, skrivbord och förvaring. Från ett av sovrummen har ni tillgång till en klädkammare som även går att använda som kontor. Brf Vitsippan är belägen i ett nyproducerat och populärt område i Mariastaden. Här har ni närhet till bussförbindelser, centrum och mataffärer, allt som förenklar er vardag. Missa inte denna chans och anmäl ert intresse redan idag!
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Vitsippan i Mariastaden

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling