Logotyp av HusmanHagberg Sälen
Logotyp av HusmanHagberg Sälen

Vrilbacken 3A

Lindvallen, Malung-Sälens kommun

Visa på karta

3 050 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    52 m²
    Avgift
    2 212 kr/mån

Förening
BRF Sälfjällstoppen 2
Energiklass
C
Pris/m²
58 654 kr/m²
Uteplats
Välkommen till denna fantastiska lägenhet belägen på Vrilbacken i hjärtat av Sälen. Med sitt ski in ski out-läge och läget ovanför Sälfjällstorget är detta verkligen den perfekta platsen för den äkta skidentusiasten. Denna välplanerade bostad är idealisk för den som söker både närhet till pisten och bekvämligheter. Med ett läge så nära pisten att du kan känna pulsen från backarna, är detta verkligen skidåkarens dröm. Men det finns mer än bara skidåkning här. I närheten finns ett brett utbud av restauranger och nöjen som kommer att tillfredsställa alla smaker och intressen. Här kan du njuta av god mat och underhållning efter en dag i backen. Med en bostadsyta på 52+10 kvadratmeter är denna bostadsrätt perfekt för den som önskar en kompakt och lättskött bostad. Här får du möjlighet att njuta av allt som Sälen har att erbjuda, samtidigt som du har en bekväm och välplanerad bostad att komma hem till. Välkommen till Vrilbacken – din nya bas för att utforska allt som Sälen har att erbjuda!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Sälfjällstoppen 2

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling