1/20

2 100 000 kr
Om bostaden
Bostadstyp
Lägenhet
Antal rum
3 rum
Boarea
54,9 m²
Avgift
4 572 kr/mån
Byggår
2017
Förening
BRF Snöflingan Lindvallen
Pris/m²
38 251 kr/m²
Antal besök
100
Premium
Uteplats
Välkommen till denna fina gavellägenhet på Brandmossvägen i Lindvallen, Sälen. Med en yta på 54,9 kvadratmeter och en bra planlösning, erbjuder denna lägenhet en harmonisk balans mellan stil och funktionalitet. Bastu finns i badrummet. Lägenheten är belägen på entréplan och det har byggts en uteplats 2022 – perfekt för dig som älskar fjällvärldens skönhet.
Här finner du modern utrustning som gör vardagen både enkel och behaglig. Det välutrustade köket är en dröm för matälskare och erbjuder allt du behöver för att skapa kulinariska mästerverk. Bostadens tre rum är smart disponerade för att maximera komfort och trivsel.
Läget är bra – bara ett stenkast från ICA och med flertalet restauranger i närheten, kan du njuta av både vardagslyx och bekvämlighet. Dessutom ligger Sälfjällstorget på bekvämt gångavstånd, vilket gör det enkelt att ta del av områdets puls och aktiviteter. Längdspår i direkt anslutning finns även i området
Denna lägenhet är ett lysande val för den som söker en stilfull och bekväm boendemiljö med närhet till allt det bästa Lindvallen har att erbjuda. Välkommen hem!