Logotyp av Skanska Sverige AB
Logotyp av Skanska Sverige AB

Rosengrens gata 33

Limhamn, Malmö kommun

Visa på karta

4 295 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    81 m²
    Våning
    5 av 6, hiss finns
    Driftkostnad
    39 744 kr/år

Pris/m²
53 025 kr/m²
Plus
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Se dig om i en förmånligt prissatt och härlig gaveltrea med balkong med morgonsol, fönster i två väderstreck, öppet kök och vardagsrum. Här finns gott om förvaring i två klädkammare samt en skjutdörrsgarderob. Möjlighet till hemmakontor samt gäst-wc gör vardagen smidig här.
Läs mer om bostaden

Visningstider

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling