Borttagen den 13 maj 2026

Byggmästaregatan 3 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Byggmästaregatan 3

Långö, Karlskrona kommun

2 400 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
3 rum
Boarea
69,5 m²
Byggår
1954

Avgift
5 302 kr/mån
Driftkostnad
4 440 kr/år
Pris/m²
34 532 kr/m²

Kontakta mäklaren

Hampus PehrssonSkandiaMäklarna Karlskrona
Hampus Pehrsson

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad