Logotyp av Fastighetsbyrån Kungshamn
Logotyp av Fastighetsbyrån Kungshamn

Parkgatan 47C

Kungshamn, Sotenäs kommun

Visa på karta

2 995 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    69,5 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns
    Avgift
    5 250 kr/mån
    Driftkostnad
    9 400 kr/år

Byggår
2024
Förening
BRF Möbelaffären
Energiklass
B
Pris/m²
43 094 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Välkommen till Parkgatan 47C och denna ljusa och trevliga 3:a på andra våningen. Lägenheten erbjuder 69,5 kvm med hög standard, god planlösning och balkong på våning 2. Med närhet till salta bad, affärer, caféer och vårdcentral bor du både bekvämt och naturnära. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Möbelaffären

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling