Logotyp av Fastighetsbyrån Kista
Logotyp av Fastighetsbyrån Kista

HELSINGÖRSGATAN 28, Vån 4 / 5

Kista, Stockholms kommun

Visa på karta

2 495 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    79,5 m²
    Våning
    4 av 5, hiss finns
    Avgift
    7 545 kr/mån

Byggår
1978
Förening
HSB:s BRF Drejö i Stockholm
Energiklass
F
Pris/m²
31 384 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
*** ACCEPTERAT PRIS, MÖBLER INGÅR*** Välkommen till denna totalrenoverade och inflyttningsklara 3:a om 79,5 kvm i populära Brf HSB Drejö. Här bor du i en modern bostad med stilrena ytskikt, generöst ljusinsläpp och en härlig inglasad balkong med utsikt mot gården. Perfekt för dig som söker ett hem att flytta in i direkt utan renoveringsbehov. + MÖBLER INGÅR I PRISET + TOTALRENOVERAD + INFLYTTNINGSKLAR + INGLASAD BALKONG + NÄRA KISTA GALLERIA & T-BANA Här bor du nära både Kista Galleria, tunnelbana, bussar och Järvafältets grönområden. Området erbjuder lugna innergårdar med lekplatser och grönytor, samtidigt som du har närhet till både city och arbetsplatser i Kista Science City.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

HSB:s BRF Drejö i Stockholm

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling