Logotyp av Fastighetsbyrån Kinna
Logotyp av Fastighetsbyrån Kinna

Villagatan 9, lgh 1104

Kinna, Marks kommun

Visa på karta

1 985 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    81 m²
    Våning
    2 av 4, hiss finns
    Avgift
    5 387 kr/mån
    Driftkostnad
    10 400 kr/år

Byggår
2023
Förening
BRF Ejdern i Kinna
Energiklass
C
Pris/m²
24 506 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Välkommen till en mycket smakfull 3-rummare belägen i ett modernt utformat hus på Näs i Kinna. Här erbjuds en stor balkong i härligt söderläge med många soltimmar och grönskande natur inpå knuten. Bostaden har genomgående ekparkettgolv och tidlösa materialval. Här bor du i ett mysigt och barnvänligt villaområde med gångavstånd till Kinna centrum där du hittar bl.a. mataffärer, butiker, närservice och resecentrum.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Ejdern i Kinna

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling