Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling
Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling

Hyllie Boulevard 6C

Hyllie, Malmö kommun

Visa på karta

2 650 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    66 m²
    Våning
    3 av 7, hiss finns
    Avgift
    5 048 kr/mån

Byggår
2022
Förening
BRF Hyllie Bro
Energiklass
B
Pris/m²
40 152 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
På tredje våningen finns nu möjlighet att förvärva denna välplanerade gaveltrea. Här kombineras yteffektiv planlösning med mycket ljusinsläpp tack vare sitt gavelläge och fönster i tre väderstreck. Från vardagsrummet nås den stora balkongen som vetter i härligt söderläge. Bo på attraktiv adress i området, ett stenkast från Hyllie Station och Emporia. Restaurang, närbutik och gym finns precis intill huset. Varmt välkomna på visning!
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Hyllie Bro

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling