Logotyp av LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Årsta-Bandhagen

Skebokvarnsvägen 366

Högdalen, Stockholms kommun

Visa på karta

3 300 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    83 m²
    Våning
    11, hiss finns
    Avgift
    7 461 kr/mån

Byggår
2008
Förening
BRF Ekbacken i Högdalen
Energiklass
C
Pris/m²
39 759 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
-- ACCEPTERAT PRIS ------ --El, värme, kall/varmvatten, kabel-TV och bredband ingår i avgiften-- Välkommen till denna ljusa och välplanerade trea belägen ett stenkast från Högdalens centrum, där stadens bekvämligheter möter lugn grönska. Här bor du på våning 11 med en fantastisk utsikt som sträcker sig långt över takåsarna – en vy som verkligen måste upplevas på plats. Bostaden erbjuder generösa fönsterpartier som släpper in rikligt med ljus och skapar en härlig rymd. Läget högt upp ger inte bara utsikt utan även ett rofyllt boende, fritt från insyn. Runt huset finns grönskande omgivningar som ger en naturnära känsla trots det centrala läget. Ett extra plus är att el ingår i avgiften, vilket ger både bekvämlighet och god kontroll över boendekostnaderna. Här bor du med närhet till tunnelbana, service, restauranger och butiker – samtidigt som natur och promenadstråk finns precis runt hörnet. Välkomna hem till Skebokvarnsvägen 366!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Ekbacken i Högdalen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling