Logotyp av Fastighetsbyrån Knivsta
Logotyp av Fastighetsbyrån Knivsta

Högåsvägen 9

Högåsen, Knivsta kommun

Visa på karta

1 995 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    76,5 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    5 961 kr/mån
    Driftkostnad
    6 150 kr/år

Förening
BRF Hasselbacken i Knivsta
Energiklass
E
Pris/m²
26 078 kr/m²
Premium
Välinredd trea om 76,5 kvm med insynsskyddad terrass och fönster i tre väderstreck! Bostaden erbjuder rymligt kök, vardagsrum med utgång till terrass i fritt läge åt söder, två rejäla sovrum samt badrum med tvättmaskin och torkskåp. Förråd tillhör lägenheten, bekvämt beläget på samma våningsplan. Belägen i omtyckt och välskött förening, med gångavstånd till Knivsta Centrum med tågstation, mataffärer och övrigt serviceutbud. I föreningen finns gott om p-platser och garage. Närhet till natur och vackra promenadstråk i Gredelby Hagar. Välkommen!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Hasselbacken i Knivsta

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling