Logotyp av Fastighetsbyrån Fagersta
Logotyp av Fastighetsbyrån Fagersta

Floravägen 21 B

Hindric Pers, Fagersta kommun

Visa på karta

325 000 kr

345 000 kr-6 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    78 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    4 507 kr/mån

Förening
HSB BRF Nyponet i Fagersta
Energiklass
E
Pris/m²
4 167 kr/m²
Balkong
I det charmiga området Hindric Pers i Fagersta har vi nu möjlighet att tillsammans utforska denna pärla i HSB Brf Nyponet. Denna bostadsrätt erbjuder en trivsam boyta på 78 kvm, där vi hittar ett fräscht badrum och ett rymligt vardagsrum, perfekt för både avkoppling och umgänge. Med sina tre rum, varav två sovrum, finns här utrymme för både familjeliv och hemmakontor. Lägenheten ligger smart placerad på första våningen, vilket kombinerar enkel tillgänglighet med den bekvämlighet vi ofta längtar efter i vardagen. Området runt omkring bjuder in till härliga promenader, och som boende har du nära till både grönområden och lokala bekvämligheter. Det är en plats där vi kan känna oss som hemma direkt. Med ett utgångspris på 325 000 kr är det här ett hem där vi kan se potentialen utan att kompromissa med budgeten. Ett perfekt tillfälle för den som vill bo i Fagersta och samtidigt njuta av alla fördelarna med en stabil och välskött förening. Välkommen med din intresseanmälan. Vi ser fram emot att höra från dig!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Nyponet i Fagersta

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling