Logotyp av Fastighetsbyrån Hässleholm
Logotyp av Fastighetsbyrån Hässleholm

Skolgatan 9A

Hässleholm - Centralt, Hässleholms kommun

Visa på karta

1 100 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    75,9 m²
    Våning
    4 av 4, hiss finns ej
    Avgift
    5 161 kr/mån
    Driftkostnad
    3 911 kr/år

Byggår
1958
Förening
BRF Godtemplaren
Energiklass
F
Pris/m²
14 493 kr/m²
Nu har ni chansen att förvärva en fantastisk trea på populära Skolgatan, perfekt belägen i hjärtat av Hässleholm. Denna charmiga vindsvåning bjuder på en öppen planlösning, stor balkong med utgång från både vardagsrum och sovrum. Renoverat badrum med tvättmaskin och modernt kök, vilket gör den till ett perfekt hem för den som söker något unikt och centralt. Välkomna att anmäla er till visning redan idag.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Godtemplaren

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling