Logotyp av Mäklarhuset Borlänge
Logotyp av Mäklarhuset Borlänge

Sturegatan 8

Hagalund, Borlänge kommun

Visa på karta

1 595 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    78,7 m²
    Våning
    4 av 4, hiss finns
    Avgift
    5 295 kr/mån
    Driftkostnad
    3 600 kr/år

Förening
BRF Adilshem
Energiklass
E
Pris/m²
20 267 kr/m²
Premium
Hiss
Rymlig 3a med hiss och inkluderad parkering. Perfekt centralt läge på Sturegatan 8. Intresserad av den här bostaden? Klicka på knappen läs mer hos mäklaren nedan. Där hittar du mer information och anmäler dig till visning.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Adilshem

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling