Logotyp av Ikano Bostadsutveckling AB
Logotyp av Ikano Bostadsutveckling AB

Wilhelm Kåges gata 124

Gustavsberg, Värmdö kommun

Visa på karta

3 695 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    71 m²
    Våning
    0 av 4, hiss finns
    Avgift
    5 064 kr/mån

Förening
BRF Smycka Porslinsfabriken
Pris/m²
52 042 kr/m²
Nyproduktion
Uteplats
Hiss
Trea med uteplats mot grön och rofylld gård Denna trea ger ett hem där vardagen känns både ljus och harmonisk. Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum skapar en social yta med fint ljus från två väderstreck. Uteplatsen mot den lugna innergården blir en naturlig plats för avkoppling och långa middagar utomhus. Två sovrum och generös förvaring gör det enkelt att anpassa hemmet efter livet. Här väntar ett boende där lugn och funktion möts. Den grönskande gården skapar en trivsam miljö att landa i efter dagen, samtidigt som genomtänkta ytor och smart förvaring gör vardagen smidig. Ett hem där det är lätt att både umgås och hitta lugnet i det egna hemmet. Ta kontakt och upplev hur denna trea kan bli platsen där nästa kapitel börjar.
Läs mer om bostaden
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

BRF Smycka Porslinsfabriken

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling