Logotyp av Ikano Bostadsutveckling AB
Logotyp av Ikano Bostadsutveckling AB

Wilhelm Kåges gata 112

Gustavsberg, Värmdö kommun

Visa på karta

4 095 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    82 m²
    Våning
    0 av 4, hiss finns
    Avgift
    5 692 kr/mån

Förening
BRF Smycka Porslinsfabriken
Pris/m²
49 939 kr/m²
Nyproduktion
Uteplats
Hiss
Trea med stor uteplats i soligt söderläge Denna trea ger ett hem där livet får ta plats. Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum skapar en naturlig samlingspunkt för både vardag och umgänge. Den generösa uteplatsen om 39 kvadratmeter i söderläge blir som ett extra rum under årets varmare dagar. Två sovrum, klädkammare och bra förvaring gör vardagen smidig och flexibel. I Porslinskvarteren väntar en vardag med skärgårdskänsla och småstadslugn. Här finns närhet till vackra promenadstråk, lekplatser och service som förenklar livet. Samtidigt nås Slussen på cirka tjugofem minuter, vilket ger friheten att enkelt växla mellan naturens ro och stadens puls. Ta kontakt och upplev hur denna trea kan bli hemmet där varje dag känns lite enklare.
Läs mer om bostaden
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

BRF Smycka Porslinsfabriken

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling