Logotyp av Karström Mäklarbyrå
Logotyp av Karström Mäklarbyrå

Vikingavägen 45E

Granlo, Sundsvalls kommun

Visa på karta

1 350 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    83 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    6 067 kr/mån
    Driftkostnad
    4 983 kr/år

Byggår
1966
Förening
BRF Selångerhus nr 4
Energiklass
C
Pris/m²
16 265 kr/m²
Premium
Balkong
Modern bostad i Selångershus nr 4 Letar du efter ett hemtrevligt boende på Vikingavägen då har du hittat rätt. Denna välrenoverade trerumslägenhet erbjuder ett bekvämt boende med modern standard och genomtänkta lösningar. Lägenheten har ett högt och fritt läge utan insyn med öppen utsikt mot grönområde. Bostaden erbjuder en planlösning med ett härligt ljusinsläpp som ger en luftig och inbjudande känsla. Här möts du av ett smakfullt kök som är fullt utrustat med kompletta vitvaror, två rymliga sovrum med bra förvaring, ett stilrent badrum med dusch, en fräsch toalett och en rymlig inglasad balkong. I fastigheten finns praktiska utrymmen såsom förråd, barnvagns- och cykelförråd, samt gemensam tvättstuga och goda parkeringsmöjligheter. Här bor du i populära Granlo i en stabil och välskött bostadsrättsförening som erbjuder gemensam el och bredband som ingår i månadsavgiften, vilket bidrar till en fördelaktig boendeekonomi. I närområdet finns service som apotek, vårdcentral, matbutik, minigolfbana, lekplats, samt fina promenad- och rekreationsområden. Varmt välkommen att kontakta ansvarig mäklare för mer information.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Toppmäklare

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Selångerhus nr 4

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling