Logotyp av Rama Fastighetsförmedling AB
Logotyp av Rama Fastighetsförmedling AB

Kommendantsvägen 48

Gamla Näsby, Kristianstads kommun

Visa på karta

650 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    70,5 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    5 238 kr/mån

Byggår
1963
Förening
HSB BRF Hoffmeister i Kristianstad
Energiklass
E
Pris/m²
9 220 kr/m²
Premium
Balkong
Uteplats
Välkommen till en fräsch och modern trerumslägenhet på Kommendantsvägen 48! Njut av fina ytskikt, kök från Electrolux, helkaklat badrum, två praktiska sovrum, rymligt och ljust vardagsrum samt en mysig inglasad balkong. Här är det bara att flytta in möblerna och börja trivas! Till lägenheten ingår dessutom en inre fond på hela 17 839 kr som nästa ägare kan använda för renovering och underhåll av lägenheten. Bostaden har ett läge med gångavstånd till Kristianstad Högskola och Kristianstads Vattenrike. I närområdet finns även tillgång till daglig service, grönområden och goda kommunikationer. Varmt välkommen att boka visning via mäklarens sida!
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Hoffmeister i Kristianstad

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling