Logotyp av Fastighetsbyrån Ängelholm
Logotyp av Fastighetsbyrån Ängelholm

Trapetsgatan 28C

Fridhem, Ängelholms kommun

Visa på karta

2 595 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    88,5 m²
    Våning
    2 av 2
    Avgift
    5 903 kr/mån
    Driftkostnad
    7 657 kr/år

Byggår
2020
Förening
BRF Fridhem Fotbollen
Energiklass
D
Pris/m²
29 319 kr/m²
Premium
Balkong
Välkommen till Trapetsgatan 28C på Fridhem! Här erbjuds en ljus fin 3:a med stor balkong från 2020. Nybyggnadskänslan finns fortfarande kvar och de stora fönsterpartierna i vardagsrummet gör bostaden ljus och luftig. Kök och vardagsrum ligger i öppen planlösning, socialt och trevligt. Två fina sovrum med förvaring samt helkaklat badrum med tvättmaskin och torktumlare. Genomgående parkettgolv och ljusa väggar gör bostaden lätt att inreda efter tycke och smak. Förvaringsmöjligheterna är bra med två förrådsutrymmen i lägenheten. Välkommen att lämna intresse redan nu!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Fridhem Fotbollen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling