Logotyp av Skanska Sverige AB
Logotyp av Skanska Sverige AB

Spelargången 1 D

Folkungavallen, Linköpings kommun

Visa på karta

4 095 600 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    87,5 m²
    Våning
    6 av 7, hiss finns
    Avgift
    6 247 kr/mån

Pris/m²
46 807 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Välkommen till en rymlig trea med halvöppen planlösning och en mysig balkong i söderläge mot gården. Hemmet har gott om förvaring i tre skjutdörrsgarderober, gäst-wc samt tvättmaskin och torktumlare som underlättar vardagen. Inflyttning juni 2026. Bilderna är inspirationsbilder.
Läs mer om bostaden
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling