Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Fagersta
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Fagersta

Forsbackavägen 13

Fagersta, Fagersta kommun

Visa på karta

130 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    73,4 m²
    Våning
    3 av 6, hiss finns
    Avgift
    6 342 kr/mån
    Driftkostnad
    3 120 kr/år

Byggår
1958
Förening
BRF Sparrhornet II
Energiklass
E
Pris/m²
1 771 kr/m²
Balkong
Hiss
Med renoverat kök (2021) och badrum (2025) så är det bara att flytta in och börja bo in sig i denna lägenhet. Lägenheten ligger på våning 3 i hus med hiss och har fin utsikt över Fagersta från balkongen som har solläge stor del av dagen. Närhet till både skog, centrum, skola och busshållplats. I månadsavgiften ingår el och fiber. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Sparrhornet II

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling