Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Gagnef
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Gagnef

Fiolvägen 10F

Djurås, Gagnefs kommun

Visa på karta

925 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    80,2 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    5 270 kr/mån
    Driftkostnad
    24 000 kr/år

Byggår
1986
Förening
BRF Näset
Energiklass
F
Pris/m²
11 534 kr/m²
Premium
Balkong
Välkommen till denna fina trerumslägenhet i Brf Näset, Djurås! Bostaden har en egen ingång i markplan, där du även finner en rymlig och renoverad entréhall och ett praktiskt förråd. Själva boendeytan är en trappa upp och erbjuder ett ljust kök med matplats, ett rymligt vardagsrum med utgång till balkong, wc/duschrum med tvättmaskin, samt två sovrum, varav ett med en en ny skjutdörrsgarderob. Lägenheten är 80,2 kvm och har genomgående fräscha ytskikt. I månadsavgiften ingår en carportplats med motorvärmare samt ett förråd. På Fiolvägen bor du med bekvämt avstånd till Djurås centrum. Inom en kilometer finns allt du behöver – kommunikationer, mataffärer, apotek, vårdcentral, gym, skola, lekplats och en badplats vid Nässjön. Välkommen med din visningsanmälan! / Anna Björklund Pettersson Reg. Fastighetsmäklare 073 532 76 76
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Näset

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling