Logotyp av Fastighetsbyrån Rättvik
Logotyp av Fastighetsbyrån Rättvik

Stiernhööksgatan 3A

Centrum, Rättviks kommun

Visa på karta

1 375 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    65,5 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    5 245 kr/mån
    Driftkostnad
    5 000 kr/år

Byggår
1959
Förening
HSB BRF Masen i Rättvik
Energiklass
C
Pris/m²
20 992 kr/m²
Välkommen till en centralt belägen lägenhet i stabil och omtyckt bostadsrättsförening. Här bor du med gångavstånd till matbutiker, restauranger, bad vid Siljan, resecentrum och mycket mer! Lägenheten har en trevlig planlösning med matplats intill ett modernt renoverat kök i vitt (i närmast nyskick.) Bara att flytta in!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Masen i Rättvik

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling