1/31

420 000 kr
Om bostaden
Bostadstyp
Lägenhet
Antal rum
3 rum
Boarea
67 m²
Våning
2 av 3
Avgift
4 084 kr/mån
Byggår
1963
Förening
HSB BRF Repslagarbanan i Kristinehamn
Energiklass
E
Pris/m²
6 269 kr/m²
Antal besök
239
Central trea i populära HSBs Brf Repslagarbanan. Lägenheten är på 67 kvadratmeter och ligger på andra våningen, två trappor upp. Den har en bra planlösning med en stor inglasad balkong med härligt söderläge, helkaklat badrum med egen tvättmaskin, ljust kök, gott om förvaring, med mera. Ljusa, neutrala ytskikt i hela lägenheten. Repslagarbanan är en mycket stabil och välskött bostadsrättsförening, med låg månadsavgift (endast 4084 kr/mån) där V/A, värme, TV och internet är inkluderat i avgiften. Ligger på gångavstånd från centrum. Varmt välkomna på visning!