Logotyp av LF Fastighetsförmedling Klippan
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Klippan

Valhallagatan 1

Centralt, Klippans kommun

Visa på karta

635 000 kr

495 000 kr+28 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    71,5 m²
    Våning
    4 av 4, hiss finns ej
    Avgift
    6 877 kr/mån

Förening
HSB BRF Ringen i Klippan
Energiklass
F
Pris/m²
8 881 kr/m²
Max
Med ett utmärkt läge på populära Valhallagatan ges nu tillfälle att förvärva en riktigt bra planerad och bekväm trea! Lägenheten totalrenoverades under 2021/22 och har en ljus inbjudande planlösning. Väldisponerade ytor med behagligt ljusinsläpp tillsammans med den ljusa färgskalan, gör lägenheten ljus och luftig. Unika fördelar såsom fri från insyn och närhet till tågstation och centrums utbud förhöjer trevnaden. Lägenheten ligger belägen på fjärde våningen med en mycket bra rumsdisposition. Brf Ringen är en stabil HSB förening som erbjuder två förrådsutrymmen, en på vind och en nere i källaren. Även här når man tvättstugan. I månadsavgiften ingår värme, vatten, sophantering, tv och fiber. Strategiskt läge med närhet till resecentrum och service. Varmt välkommen att anmäla ert intresse redan idag!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Ringen i Klippan

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling